Başa Dön

Işıltılı Gecede Görkemli Düğün

blank

Işıltılı Gecede Görkemli Düğün

Okuma süresi 1 dakika

Yertaş A.Ş. Yönetim kurulu üyesi Endistürü Mühendisi Tunç Sadıkoğlu ile Jolly Tur Ankara Bölge Sorumlusu Helin Alkan, çok sayıda seçkin davetlinin katılımıyla gerçekleşen ışıltılı bir tören ile hayatlarını birleştirdiler.

JW Marriot Otel’de gerçekleşen düğünde hayatlarını birleştiren mutlu çift, yaklaşık bir sene önce Ayvalık’ta gerçekleşen bir düğünde arkadaşlarının vasıtasıyla tanıştı. Üç ay önce nişanlanarak evliliğe ilk adımlarını atan çiftin düğününde davetliler uyumlu ve zarif kıyafet tercihleriyle göz kamaştırdılar. Törenin kuşkusuz en büyüleyici ismi olan gelin Helin Alkan gelinliğini Vakko’dan seçerken damat Tunç Sadıkoğlu’da Armani marka damatlığı ile ona eşlik etti. Şahitler İhsan Kaplan, Hasan Kavuncu, Mert Vardar ve Gizem Altungün’ün huzurunda nikah memururun sorusuna “Evet” yanıtını veren çift, ilk danslarında da oldukça uyumluydu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.