© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İş Kadınlarından Ses Getiren Konser

İş Kadınlarından Ses Getiren Konser

Amacı iş kadınları arasındaki ticari ilişkileri güçlendirmek, erkekler arasında kadının varlığını sağlamak ve sürdürmek olan Ankara Girişimci İş Kadınları ve Destekleme Derneği ANGİKAD her yıl geleneksel olarak düzenlenen gecede üyeleriyle bir araya geldi. ANGİKAD Eğitim Bursu Fonu yararına düzenlenen gecede Flamenko müzik grubu Mavi Siyah, davetliler için seslendirdiği muhteşem parçalarla unutulmaz bir geceye imza attı. Sağladığı burslarla kız üniversite öğrencilerine iyi bir eğitim için yardımda bulunan ANGİKAD ulusal boyuta ulaşmak için çalışmalarını hızla sürdürüyor ve bünyesini genişletiyor.

[nggallery id=896]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.