Başa Dön

İş Dünyası Gençlerle Buluştu

blank

İş Dünyası Gençlerle Buluştu

Mag Medya’nın sponsorluğunda gerçekleştirilen ”UNINETWORKING” organizasyonuyla iş dünyasının başarılı yöneticileri, Sheraton Otel’de, üniversite öğrencileri ve iş dünyasının genç isimleri ile buluştu.

Üniversite ögrencilerine ve iş dünyasının genç girişimcilerine hedeflerinde yardımcı olma, mesleki bilgi ve becerilerini artırma amacıyla düzenlenen organizasyon yoğun ilgi gördü. İş dünyasının dünü ve bugünüyle ilgili konular alanlarının önde gelen isimleri tarafından ele alındı. Başarılı iş adamlarının girişimcilik konusundaki bilgilerini ve iş hayatlarındaki tecrübelerini pür dikkat dinleyen gençler özel sektördeki son gelişmeler hakkında da bilgi sahibi oldular…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.