Başa Dön

İş Adamları No:4’te Buluştu

blank

İş Adamları No:4’te Buluştu

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) Ankara Şubesi’nin ev sahipliğinde düzenlenen TÜGİAD Business Network Etkinliği’nin üçüncüsü gerçekleşti.

Geleneksel olarak düzenlenen etkinliğe TÜGİAD üyelerinin yanı sıra Ankara iş dünyasının da ilgisi yoğun oldu. Ankara iş dünyasının işbirliğini canlandırmak amacıyla yapılan etkinlikte sadece iş konuşulmadı, TÜGİAD üyesi Ceyhan Bağcı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Neslihan Alkan Görkem, Oğuz Ayrancıoğlu ve Koray Akar’ın doğum günleri de kutlandı. Yoğun iş temposuna kısa bir ara veren davetliler pastanın kesilmesine eşlik etti…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.