Başa Dön

İlk Defileye Yoğun İlgi

blank

İlk Defileye Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Gerçekleştirdiği tasarımlar ile adından başarılı bir şekilde söz ettiren Özlem Keskin, ilk defilesini Nişantaşı The House Hotel’de düzenlenen davetle yaptı.

Özgün tasarımlarıyla dikkat çeken moda tasarımcısı Özlem Keskin, ilk defilesini seçkin müşterilerinin katılımıyla Nişantaşı The House Hotel’de düzenlenen davetle gerçekleştirdi. Sosyal yaşamın sevilen isimlerinden İpek Köse ve Özem Keskin ev sahipliğinde kokteyl ile başlayan davet, ünlü mankenlerin yer aldığı defile ile devam etti. Kişiye özel tasarımları ile büyük beğeni toplayan Özem Keskin, “Alice: Naif Sürrealista” adını verdiği otuz beş parçalık koleksiyonda İngiliz yazar Lewis Carroll’un “Alice Harikalar Diyarında” adlı eserini günümüze yorumladığını belirtti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.