© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

İlhanlı Enerji / Daha Temiz Bir Dünya

İlhanlı Enerji / Daha Temiz Bir Dünya

13 yıldır Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki enerji santralleri ile elektrik üretimine katkı sağlayan İlhanlı Grubu’nun misyonunu ve vizyonunu İlhanlı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Mirzeydin İlhanlı anlatıyor.

Enerji üretirken aynı zamanda temiz bir dünya yaratmanın en önemli yolunun yenilenebilir ve yerel kaynakları kullanmak olduğunu düşünen İlhanlı Enerji Grubu, faaliyetlerinin çevreye ve insan yaşamına olan olumsuz etkilerini en aza indirmek için, tüm yatırımlarında mevzuat ve uluslararası standartlara uyarak var gücüyle çalışmaktadır.

 

Türkiye’nin hızla büyüyen hizmet ve enerji gruplarından biri olan İlhanlı Grubu’nun temelleri 1997 yılında Mirzeydin İlhanlı’nın ARC Yazılım’ı kurmasıyla atılmıştır. 2003 yılından beri enerji sektöründe de uzmanlaşan grup, bilişim ve inşaat ana iş kollarında da faaliyet göstermektedir.

 

Geçmiş yıllarda hidroenerji santrallerinin planlanmasında ve inşasında oldukça fazla tecrübe sahibi olan İlhanlı Grubu şirketleri, Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki enerji santralleri ile ülkenin elektrik üretimine katkı sağlamaktadır. Güçlü alt yapısı ile enerji yatırımında bulunan firmalara çözüm ortaklığı sağlayan grubun enerji, inşaat ve bilişim yatırımları yurt içinde hızla devam etmektedir.
Kurulduğu ilk yıllardan beri kurulu gücünün tamamını yenilenebilir enerji kaynaklarından oluşturan ve bu oranı yükseltme yönünde sürekli olarak kurumsal stratejiler geliştiren Grup, dünyanın geleceğine artan oranda katkıda bulunmaya kararlı, sorumlu bir dünya vatandaşıdır.
İlhanlı Grubu “Kurumsal yönetim” ilkelerini uzun vadeli ve kalıcı başarının bir gereği olarak görmekte ve uygulamaktadır. Çalışanlar, uzun vadeli ve güvene dayalı ilişkiler kuran, iş süreçlerine enerji, dürüstlük, tecrübe ve değer katan başarılı profesyonellerdir.

 

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.