Başa Dön

İçsel Yolculuğa Çıkaran Sergi

blank

İçsel Yolculuğa Çıkaran Sergi

Okuma süresi 1 dakika

Çağdaş minyatür sanatçısı Mehmet Sinan Kuran “İçsel Yolculuğa” isimli ikinci kişisel sergisini Çağla Cabaoğlu Gallery’de gerçekleştirdi.

Mehmet Sinan Kuran, ikinci kişisel sergisini Çağla Cabaoğlu Gallery’de düzenlenen şık bir kokteyl ile sanatseverlerin beğenisine sundu. Çağla Cabaoğlu’nun ev sahipliğinde düzenlenen geceye cemiyet, iş ve sanat dünyasının önde gelen isimleri katıldı. Sanatçının tuttuğu günlüklerden büyük boyutlu çizimlerine kadar bir tür “görsel ajanda” olarak tanımlanabilecek üretimleri çağın fragmanter görüntü yapısını kayıt altına alırken, rutin, yer yer monoton ve olağan günlük yaşamın bütüncül olmayan, rastlantısal, oyunsu, dağınık ve lokal detaylarını görselleştirmekte. Davete katılan konuklar, sanatçıdan eserleri hakkında bilgi alırken beğendikleri eserleri de almayı ihmal etmediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.