Başa Dön

Iana Beauty Lounge Açıldı

blank

Iana Beauty Lounge Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Kişisel bakımına önem veren kadınların yeni mekanı Iana Beauty Lounge sosyal yaşam dünyasının ünlü isimlerinin katıldığı şık bir davetle hizmete açıldı.

Iana Pizhurina’nın sahibi olduğu merkezin açılış davetinde konuklar el-ayak ve cilt bakımından masaja, kişiye özel kaş tasarımından SPA hizmetine kadar pek çok uygulama hakkında bilgi sahibi oldu. Güzel ve bakımlı görünmek isteyen kadınlar için kapılarını açan Iana Beauty Lounge hizmetleriyle davetlilerin büyük ilgisini çekti. Davete Iana Pizhurina ve Alev Kohen ev sahipliği yaptı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: