© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

‘I Love Event’ Ünlü İsimleri Buluşturdu

‘I Love Event’ Ünlü İsimleri Buluşturdu

Four Seasons Hotel of the Bosphorus’da ‘I Love Event’ adında düzenlenen davetin ilki yoğun ilgiyle karşılandı.

Londra merkezli Aamaya by Priyanka’nın mücevherleri, Moeva’nın mayoları, Lowellita, Green Bar, Zeynep Arçay’ın muhteşem deri kıyafetleri, Rezzan Benardete’ye ait RB Living, Alexandre Home, Shana London, Melis Hatipoğlu ve yakın arkadaşına ait M2Mare, Lacquer Embassy, Menzer Hajiyeva’nın harika ipek kumaşları ve Tuba Peksayar Şimayli’nin özel olarak hazırladığı çaylar büyük ilgi gördü.
Davete Elif Gönlüm, Elif Eren, Gülbin Simitçioğlu, Merih Turan, Burak Hatipoğlu, Gülgün Çavuşoğlu, Cana Toksöz, Birnur Gazioğlu, Selin Yurtbilir gibi tanıdık simalar katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.