© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Huzurlarınızda MAGical Night! -2

Huzurlarınızda MAGical Night! -2

Kurulduğu günden bugüne başarılı ve istikrarlı çizgisini koruyarak daha da ileriye taşıyan MAG dergisi onuncu yılında düzenlediği geleneksel balo ile iş, siyaset ve cemiyet hayatını buluşturdu. JW Marriott Otel’de düzenlenen ve görkemi ile hafızalardan uzun süre silinmeyecek gecede eğlence geç saatlere kadar sürdü. Temponun bir an olsun düşmediği baloda sekiz sanatçı sahne aldı. Müzik dünyasının ünlü isimleri, Reyhan Karaca, Sibel Alaş, Asım Ekren, Ferda Anıl Yarkın, Feyyaz Kuruş, Harun Kolçak, Hazım Körmükçü ve Metin Özülkü’nün canlı performansları geceye damga vurdu.

Haberin ve görsellerin devamı için tıklayınız

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.