© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

HÜRSİAD Kadının Önemine Vurgu Yaptı

HÜRSİAD Kadının Önemine Vurgu Yaptı

Hür Sanayici ve İşadamları Derneği (HÜRSİAD) Kadın Komisyonu, yirminci yıl kapsamındaki panellerin ilki için Ankara Mariot Otel’de katılımın oldukça yoğun olduğu bir panel düzenledi.
İş dünyası ve kadın konulu panelde sektör lideri konuşmacılar, aile şirketlerinde kadın yönetici olma, lüks pazarlama ve finans piyasasında kadın başlıklı üç farklı temada tecrübelerini Ankara’lı işkadınları ile paylaştılar.Panel öncesi koktey ile bol bol sohbet eden hanımlar ardından Dernek Başkanı Filiz Reis Çebi’nin konuşmasını dinlediler.Çebi, diğer iş kadını dernekleriyle ortak çalışmalar yapıldığından ve kadın girişimcilerin sayısının arttırılmasından bahsetti.Davette Sema Güral Sürmeli, Rana Tezcan Açıkgöz, Sibel Öztep Oymacı gibi isimler de yer aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.