Başa Dön

H&M’den Isabel Marant’a Muhteşem Tanıtım

blank

H&M’den Isabel Marant’a Muhteşem Tanıtım

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın önemli tasarımcılarından İsabel Marant’ın H&M için özel tasarladığı yeni koleksiyonu renkli bir davet tanıtıldı.

Bundan öncede gerçekleştirdiği tasarımcı işbirlikleriyle büyük ses getiren, Isabel Marant ile de muhteşem bir işbirliğine imza atan H&M yeni sezon koleksiyonunu Zorlu Center mağazasında düzenlenen muhteşem bir partiyle tanıttı. “Isabel Marant for H&M” koleksiyonunun davetine moda tutkunları yoğun ilgi gösterirken, İstanbul cemiyet hayatından pek çok seçkin isim de unutulmaz partiye katıldı. H&M Türkiye Genel Müdürü Thomas Coellner ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde düzenlenen partide konuklar, eğlence ve alışveriş dolu muhteşem bir gece yaşadılar. Gecede ayrıca mağazada kült moda markası H&M ve ikonik parçalardan oluşan Isabel Marant for H&M koleksiyonu ile uyumlu olarak özel bir ortam yaratıldı. Davete katılan konuklar ünlü DJ Gazali’nin müzikleriyle eğlenceli anlar yaşarken, canlı müzik eşliğinde unutulmaz bir alışveriş keyfinin tadını çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.