Başa Dön

H&M’den Çocuklara Özel Etkinlik

blank

H&M’den Çocuklara Özel Etkinlik

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca tanınmış giyim mağazalarından H&M “Paylaştıkça Koruyorum” ismiyle önemli bir proje gerçekleştirerek resim yarışması düzenledi.
Her sezon gerçekleştirdiği çarpıcı etkinliklerle adından sıkça bahsettiren H&M çocuklara özel organize ettiği resim yarışması Bebek’te bulunan Happliy Ever After’da düzenlenen şık bir etkinlikle tanıtıldı. Cemiyet hayatının ünlü annlerinin çocuklarıyla birlikte katıldığı “Paylaştıkça Koruyorum” etkinliğinde çocuklar bol bol resim yaparak keyifli bir gün geçirmenin tadını çıkardılar. Minikler eğlenceli bir gün geçirirken, anneler için de özel bir program organize edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: