Başa Dön

H&M’de Alışveriş Partisi

blank

H&M’de Alışveriş Partisi

Hazır giyim sektörünün dünyaca ünlü markası H&M, İstinye Park mağazasında düzenlediği etkinlikle 2013 Sonbahar Koleksiyonu’nu tanıttı.

H&M’in, Paris Moda Haftası’nda özel bir defile ile ilk kez görücüye çıkan 2013 Sonbahar Koleksiyonu, Türkiye’de ilk kez İstinye Park H&M mağazasında düzenlenen özel bir davetle görücüye çıktı. Çok sayıda davetlinin katıldığı etkinliğe İstanbul sosyal yaşamının seçkin isimleri de yoğun ilgi gösterdi. “Alışveriş partisi” ismiyle düzenlenen etkinlikte konuklar yeni koleksiyonu satış gününden önce inceleme ve öncelikli olarak alma imkanı buldular. H&M Türkiye Genel Müdürü Thomas Coellner ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde gerçekleşen gecede davetliler bol bol alışveriş yaptı ve keyifli bir gece geçirmenin tadını çıkardılar.
Hadise

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.