Başa Dön

H&M Home açıldı!

H&M Home açıldı!

Okuma süresi 1 dakika

Dünyaca ünlü İsveç markası H&M’ın merakla beklenen ev tekstili ve dekorasyon konsepti H&M Home Ankaralı moda severlerle buluştu.

H&M’in Ev Dekorasyon Konsepti H&M HOME’un açılışının yapıldığı organizasyonda markanın Türkiye Temsilcisi Thomas Coellner de yer aldı. Ankara cemiyet hayatının tanınan simalarının katılımıyla gerçekleşen açılış organizasyonunda, davetliler ürünleri dikkatli gözlerle inceledi. Global olarak tasarlanan İlkbahar 2015 ev tekstili ve dekorasyon ürünleri beğeniye sunuldu. Kokteyle katılım gösteren tüm davetliler ürünleri yakından inceleme fırsatı buldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: