© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Hindistan Milli Günü Kutlandı

Hindistan Milli Günü Kutlandı

Hindistan Milli Günü, Ankara’nın iş, siyaset ve cemiyet hayatının yanı sıra çok sayıda seçkin isimin katıldığı bir etkinlikle kutlandı.

Hilton Otel’de düzenlenen Hindistan Milli Günü, Hindistan Büyükelçisi Susmita Thomas ev sahipliğinde kutlandı. Geceye çok sayıda büyükelçi ve seçkin davetli katılırken etkinlikte yerel kıyafetlerini sergileyen Hindistanlılar büyük ilgi gördü. Salon girişinde, elçilik çalışanlarıyla birlikte konukları karşılayan büyük elçi, daha sonra davete katılan konuklarla sohbet etti. Türkiye ile Hindistan arasındaki dostluğun ve iş birliğinin her geçen gün biraz daha geliştiğini ifade eden Elçi Thomas, yeni proje ve anlaşmalarla bu iş birliğinin daha da güçlenmesini temenni etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.