Başa Dön

Hilton’da Çağdaş Sanat Buluşmaları

blank

Hilton’da Çağdaş Sanat Buluşmaları

Okuma süresi 1 dakika

Çağdaş sanatı Türkiye’ye yaymak amacı ile 2010 yılından itibaren çağdaş sanat buluşmaları yapan Contemporary İstanbul, Ankara Hilton Otel’de bir panel düzenledi.

Çağdaş Sanat Buluşmaları adlı panele iş ve sanat dünyasından bir çok seçkin konuk katıldı. Koleksiyonerler, sanatçılar, işadamları ve yatırımcılara çağdaş sanat hakkında bilgiler verildi ve deneyimler paylaşıldı. Contemporary İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Ali Güreli’nin yanı sıra Akbank Private Banking Genel Müdür Yardımcısı Saltık Galatalı’da panelde hazır bulundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.