Başa Dön

Hilton’da Buluşma Noktası

blank

Hilton’da Buluşma Noktası

Okuma süresi 1 dakika

İstanbul Hilton büyük bir buluşmaya imza attı. Sanat otellerine bir zincir daha eklendi.

Sanat camiasının 3 önemli galerisi AYA, RC ve PART Galerileri yollarını Hilton’da birleştirdiler. ARP GALLERY
Bu üç galerinin ortaklığından doğdu ve Hilton’da buluştu.

24 Mayıs Çarşamba günü İstanbul Hilton’da açılan ARP Galerinin üç ortağı Rahmi ÇÖĞENDEZ, Yuliya ERGENE ve Pınar KANBER otellerin artık sanatı da ağırlamasının Kültür ve Turizmin birlikteliğine yeni bir boyut kazandıracağını ve sanatın her yerde ulaşılabilir olmasının sanat adına büyük bir adım olacağını söylediler. Bu projenin tüm otellere örnek olması temennisinde bulundular.
Aya galerinin sahibesi Yulia ERGENE halen Pak Levent Dedeman ve mövenpick otelde Aya Gallery’i işletmektedir.
Pınar KANBER ise Part Gallery olarak Bostancı Dedeman’da faaliyet göstermektedir.
RC’nin sahibi Rahmi ÇÖĞENDEZ Ankara Bilkent Sanat Sokağı’ndaki galerinin yanı sıra Rc Müzayede ve İstanbul Gayrettepe Dedeman Galeriyi yönetmektedir. AVMlerden sonra otellerde sanatı ağırlaması, ulaşılabilir olması yalnız sanatı değil Türk turizmini de büyük bir faydası olacaktır.
Üç ortağın ortak misyonu, Arp adı altında kurulan ve Hilton merkezli bu galeriyi tüm dünyaya açmak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.