Başa Dön

Havana Club’tan Renkli Part

blank

Havana Club’tan Renkli Part

Okuma süresi 1 dakika

Havana’da 7 Gün filminin tanıtımının ardından Havana Club Rom’un katkılarıyla Nuteras’ta yapılan after party ile birçok ünlü isim buluştu.

Küba’nın en önemli ve değerli simgelerinden biri olan Havana Club Rom tarafından gerçekleştirilen geceye çok sayıda elit isim yoğun ilgi gösterdi. Filmin müziklerine imza atan müzisyenler Kelvis Ochoa Cruz, Descemer Bueno Martinez ve Xavi Turull gece boyunca davetlileri unutulmaz Küba ezgileriyle eğlendirdiler. Havana Club Rom’la yapılan Mojito’lar eşliğinde gecenin geç saatlerine kadar doyasıya dans ederek eğlenen davetliler, renkli görüntüler sergiledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.