Başa Dön

Harvey Nichols Kadar Şık Bir Yıl

blank

Harvey Nichols Kadar Şık Bir Yıl

Harvey Nichols Kentpark yeni yıl öncesinde gerçekleştirdiği davetle dikkat çekti. Prestijli markaları müşterisiyle buluşturan Harvey Nichols yeni yıl konseptli davetiyle yeni koleksiyonunu davetlilerin beğenisine sundu.

Koleksiyonlarıyla büyük beğeni toplayan Türk tasarımcı Dilek Hanif ev sahipliğinde gerçekleşen etkinliğe, iş, sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Müge Süleymanoğlu, Vildan Güngör, Aylin Özal, Ayşecan Kayalı, Fulya Sezer, Ahsen Demirci, Aylin Erbilgin, Tuğçe İnal, Mine Aygün, Damla Doğaner, Elvan Odabaşı Kanar ve Elvin Odabaşı Pekiyi katıldı. Davet boyunca Dilek Hanif’in Kış ve Yılbaşı Koleksiyonu’na ait çok özel parçalar davetlilere birebir tanıtıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.