Başa Dön

Hanımları Buluşturan Koku

blank

Hanımları Buluşturan Koku

Okuma süresi 1 dakika

Dünyanın en tanınmış parfüm evi markasının kurusucusu Frédéric Malle’nin, Türkiye’ye gelmesinin onuruna Beymen Zorlu Center’da şık bir davet düzenlendi.

Lüks Fransız parfüm evi markası kurucusu Frédéric Malle’nin ülkemize gelmesi onuruna, Emine Ersan’ın ev sahipliğinde Beymen Zorlu Center’da şık bir kokteyl gerçekleştirildi. George Clooney, Kate Moss, Sofia Coppola gibi ünlü isimlerin tercih ettiği ve niş parfüm denince akla ilk gelen Fransız parfüm markası “Editions de Parfums Frédéric Malle” için düzenlenen davete cemiyet hayatının tanınmış hanımları katıldı. Davette markanın kısa zamanda elde ettiği başarı hikayesi anlatırken, Olivia Giacobetti, Jean-Claude Ellena başta olmak üzere dünyanın en saygın ve önemli burunlarının tasarladığı özel parfümler hakkındaki detaylı bilgiler davetlilerle paylaşıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.