© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Güven Hastanesi 40 Yaşında

Güven Hastanesi 40 Yaşında

Sağlık sektörünün başarılı isimlerinden Güven Hastanesi, Sheraton Otel’de gerçekleşen görkemli bir geceyle yeni yaşını kutladı.

Güven Hastanesi, Sheraton Otel’de geçekleşen şık bir davetle 40. yaşını kutladı. Yaklaşık 500 personelin katıldığı gecede hiçbir detay atlanmadı. Açılış konuşmasını gerçekleştiren hastanenin Genel Müdürü Banu Küçükel “Biz bu günlere personellerimiz sayesinde geldik. Umarım 2015 yılının tüm herkese iyi bir yıl olur.” diyerek konuşmasını sonlardırdı. Renkli görüntülerin yaşandığı gecede konuklar hiç durmadan saatlerce dans etti. Keyifli bir gece geçiren davetliler bol bol fotoğraf çekmeyi de ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.