Başa Dön

Günsel Ülkü’den Çifte Kutlama

blank

Günsel Ülkü’den Çifte Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

İş kadını ve Moda Tasarımcısı Günsel Ülkü, Bebek Biber’de verdiği davet ile doğum gününü kutladı ve yeni koleksiyonunu tanıttı.

İstanbul sosyal yaşamının sevilen isimlerinden Günsel Ülkü, Bebek Biber’de düzenlediği özel bir davetle yakın dostlarını bir araya getirdi. Bu çok özel günde hem yaş gününü kutlayan iş kadını Günsel Ülkü, yeni koleksiyonu L Atelier d Existence’in de lansmanını yaptı. Mekanın terasında sohbet eden konuklar, özel olarak hazırlanmış pasta kesildikten sonra toplu poz vermeyi ihmal etmediler. Bu yazın ilk davetinde konuklarıyla tek tek ilgilenen Günsel Ülkü’ye Biber Barlar’ın Koordinatörü Cengiz Karavan’da gerek menü gerekse sunumlarda bizzat yardımcı oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.