Başa Dön

Grande Home Açıldı

blank

Grande Home Açıldı

Okuma süresi 1 dakika

Başkent cemiyet hayatının renkli isimlerinden Aysel Akçay, ev dekorasyon ve mobilya ürünlerinin satıldığı Grande Home’un açılışını, cemiyet ve sosyal hayattan birçok ismin katıldığı davetle gerçekleştirdi.

Ankara cemiyet hayatının sempatik yüzlerinden Aysel Akçay, Grande Home adlı mobilya dekorasyon mağazasını, hanımların yoğun ilgi gösterdiği bir açılışla hizmete açtı. Konuklarla yakından ilgilenerek örnek bir misafirperverlik gösteren Aysel Hanım’ın mağazasını ziyaret edenler arasında, İstanbul cemiyet hayatından Zuhal Pirinçcioğlu’nun yanı sıra Gülennur Aydın ve Nursel Başeğmez gibi isimler de yer aldı. Ürünleri dikkatli gözlerle inceleyen hanımlar, bir yandan da Grande Home’un bahçesinde güneşli günün de tadını çıkardılar. Akçay: “Burada yer alan bütün ürünler, klasik ağırlıklı antik reprodüksiyon. Tek tek parçalardan oluşan eşyalar, İtalya ve Fransa’dan ithal ediliyor. Her şeyi kendi zevkime göre seçtim.” diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.