Başa Dön

Grafikir’in 15. Yılı

blank

Grafikir’in 15. Yılı

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’da sektörünün en önemli isimlerinden biri olan Grafikir Reklam Ajansı, on beşinci yılını Sheraton Otel’de gerçekleştirdiği şık bir davet ile kutladı.  Reklamcılık alanında müşteri duyarlılığı ve kalite anlayışıyla tanınan Grafikir
iş, cemiyet, sanat ve reklam dünyasından birçok önemli isim ve firmayı ağırlayarak, adına yakışır bir gece düzenledi.

Gecede ajansın sahibi Bora Çınar, Grafikir’in kuruluşundan itibaren bu günlere nasıl geldiğine dair esprili bir konuşma yaptı. Konuşmanın ardından tasarımı Grafikir’e ait olan 15. yıl pastası, davetlilerin alkışları arasında büyük bir coşkuyla kesildi.

Canlı müzikle başlayan gecede gönüllerince eğlenen davetliler, ilerleyen saatlerde DJ Murat Muratlı’nın hareketli parçalarıyla sahneden inmediler.

Grafikir çalışanları 15. yıl hatırası olarak hep birlikte fotoğraf çektirdiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.