Başa Dön

Görkemli Sıra Gecesi

blank

Görkemli Sıra Gecesi

Okuma süresi 1 dakika

İçkale Otel’de düzenlenen sıra gecesinde, Nadire İçkale ve oğlu Ömer İçkale cemiyetin seçkin isimlerini ve diplomatları ağırladı.

İçkale Şirketler Grubu geleneksel sıra gecesinde Güney Afrika Büyükelçisi Pule Molefone ve İsrail Maslahatgüzarı Amira Oron yer aldı. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale’nin ev sahipliği yaptığı gecede ünlü türkücü Sedat Koç sahne aldı. Gecenin başlangıcında konuşan Ömer İçkale; Rusya ile yaşanan kriz ve Türkiye’nin içinde bulunduğu koşullar nedeniyle turist sayısında azalma olduğunu belirtti. İçkale, erken davranarak şirket olarak bu krizi fırsata çevirdiklerini aktardı. Diyarbakır geleneklerinin öne çıktığı gecede davetliler birbirinden özel lezzetlerin tadını çıkardı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: