Başa Dön

Görkemli Kına

blank

Görkemli Kına

Okuma süresi 1 dakika

İçkale Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale ile JW Marriott Otel Satış Direktörü Ece Doğanoğlu İçkale Otel’de düğün öncesi görkemli bir kına gecesi düzenledi.

Çok sayıda tanınmış ismin katıldığı kına gecesinde davullu, oryantalli eğlence vardı. İçkale Otel’de gerçekleştirilen kına gecesinde gelin ve damat adayının ellerine kınayı, Ömer İçkale‘nin annesi, iş kadını Nadire İçkale yaktı. Nadire Hanım, oğlunun kına gecesine katılacak hanımlar için, Hindistan’a giderek, özel kıyafetler aldığını belirtti. Geceye katılan konuklar gece yarısına kadar eğlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: