Başa Dön

GGYD’de Yeni Dönem Buluşması

blank

GGYD’de Yeni Dönem Buluşması

Okuma süresi 1 dakika

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği üyeleri, uzun yaz sezonunun ardından ilk büyük buluşmalarını öğle yemeğinde gerçekleştirdi.

GGYD’nin geleneksel öğle yemeği organizasyonları yaz döneminin bitmesiyle yeniden başladı. Eski üyelerle yeni üyelerin tanışıp kaynaşmasını, üyeler arasındaki ticari işbirliğinin artmasını amaçlayan bu organizasyonda uzun süredir birbirlerini görmeyen GGYD üyeleri düzenlenen yemekte hasret giderdi. Yoğun bir dönemi geride bıraktıklarını söyleyen Başkan Allıoğlu; “Yaz sezonuyla birlikte ara verdiğimiz çalışmalarımıza yine aynı tempoyla yeniden başlayacağız. Yeni dönemde de gerek üyelerimiz ve gerekse şehrimiz için pek çok proje hazırladık. Bu projelerimiz istenen olgunluğa eriştiğinde sizlerle ve kamuoyuyla paylaşacağız. Yeni dönemin hepimize hayırlı olmasını diliyorum” diyerek yeni dönemin çok yoğun geçeceğini vurguladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.