© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genpower Jeneratör Yılbaşı Resepsiyonunda Büyükelçileri Ağırladı

Genpower Jeneratör Yılbaşı Resepsiyonunda Büyükelçileri Ağırladı

Genpower Jeneratör bu yıl yabancı ülkelerin Türkiye Büyükelçileri onuruna çok özel bir yılbaşı resepsiyonu düzenledi. Yönetim Kurulu Başkanı Müjdat Uslu ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin ev sahipliği yaptığı geceye birçok büyükelçi ve Ankara’nın önde gelen işadamları katıldı. Dünya’nın tek çatı altındaki en büyük jeneratör fabrikası olan, Genpower Ankara Fabrikası, resepsiyon sebebiyle dünyanın dört bir yanından ülkelerin büyükelçilerini de tek çatı altında topladı. Güzel sohbetlere, keman ve viyolonselin eşlik ettiği gecede Ressam Hikmet Çetinkaya yaptığı özel yağlıboya tablosunu Müjdat Uslu’ya hediye etti.

[nggallery id=903]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorumlar(2)

 • blank

  SUNA DOĞU

  27 Ocak 2012

  ÇOK HOŞ KALİTELİ

 • blank

  SUNA DOĞU

  27 Ocak 2012

  ÇOK HOŞ

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.