Başa Dön

Genç Girişimciler Çocuklar Gibi Şendi

blank

Genç Girişimciler Çocuklar Gibi Şendi

Okuma süresi 1 dakika

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği’nin üyeleri, yeni yılın ilk etkinliğinde Nata Vega AVM’de unutulmaz bir gün geçirdi. Dev akvaryuma dalan, çeşit çeşit aletlerin bulunduğu oyun parkına giren genç girişimciler, çocuklar gibi şendi.

Genç Girişim ve Yönetişim Derneği (GGYD) Başkanı M.Nezih Allıoğlu ve yönetim kurulu ile dernek üyelerinin eş ve çocuklarının büyük ilgi gösterdiği etkinliğe Nata Grup Yönetim Kurulu Başkanı Namık Tanık da katıldı. Etkinliğe katılanlar önce Nata Vega Alışveriş Merkezi’nde bulunan Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın ise ikinci büyük tünel akvaryumu olma özelliğine sahip Aqua Vega’yı gezdi. Bu esnada GGYD Başkanı Nezih Allıoğlu ile yönetimden Cemal Tekin Aqua Vega’da dalış yaptı. Dalış kıyafetlerini giyerek uzmanlar gözetiminde tünele dalan Allıoğlu ve Tekin’in hem kendileri, hem de onları izleyenler büyük heyecan yaşadı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.