© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genç Çifte Muhteşem Düğün

Genç Çifte Muhteşem Düğün

Adnan- Selma Beker çiftinin zarif kızları Huriye Beker ile Endüstri Mühendisi Akın Yılmaz, Bilkent Otel’de düzenlenen ve Ankara iş, siyaset ve cemiyet hayatından yoğun bir katılımın gerçekleştiği görkemli bir törenle dünyaevine girdi.

Geçtiğimiz Ocak ayında nişanlanan Huriye Beker, Akın Yılmaz çifti beş yıllık birlikteliklerini evlilik ile taçlandırdı. Mutlu çiftin düğün töreni ailelerin davetlileri kapıda karşılamalarıyla başlarken, Beker ve Yılmaz Aileleri tebrikleri kabul etti. Alkışlar arasında salondan içeri giren gelin ve damadın nikah şahitliklerini Meclis Başkanı Sadık Yakut, CHP Milletvekili Gürsel Tekin, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, ATO Başkanı Salih Bezci, Erhan Boysanoğlu, Özay Beker ve Nejat Arseven üstlendi. Birbirinden renkli görüntülerin ortaya çıktığı görkemli düğün töreninde çift, ilk danslarını büyük bir heyecanla gerçekleştirdi. Mutlu çiftin balayı için adresleri ise Dubai oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.