Başa Dön

Geleneksel Konser

blank

Geleneksel Konser

Nesibe Aydın Okulları’nda geleneksel olarak düzenlenen Bahar Şenlikleri yeşillikler içerisinde yer alan okul yerleşkesinde yoğun katılımla gerçekleşti.

Bu yıl yedincisi düzenlenen şenlikte veliler, okul aile birliği ve yönetim kurulu tarafından hazırlanan aktivitelere yoğun ilgi gösterdiler. Her ayrıntının düşünüldüğü şenlikte, küçük yaş grubu çocuklar için şişme oyun parkları, paintball, 7 boyutlu sinema, trambolin ve çeşitli yaş gruplarının gösterileri katılanlara büyük bir eğlence yaşattı. Bu aktivitelerin yanı sıra, lise müzik gruplarının enfes konserinden sonra Manga grubu sahne aldı. Yoğun ilgi karşısında şaşkınlığını gizlemeyen Manga grubu tüm katılımcılara unutulmaz bir müzik ziyafeti sundu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.