Başa Dön

Galeri Uray’da Tarihin Yansımaları

blank

Galeri Uray’da Tarihin Yansımaları

Çankaya Belediyesi bünyesinde hizmet veren Galeri Uray, Özden Toker’in ev sahipliğinde Lozan Antlaşması’nın imzalanmasının doksancı yılı onuruna hazırlanan “Lozan’dan Cumhuriyet’e İsmet İnönü Sergisi” ile ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Lozan Antlaşması’nın imzalanmasından Cumhuriyet’in ilan edildiği tarihe kadar geçen süreçteki olayları İsmet İnönü’nün ekseninde sergilemeyi amaçlayan sergi, ilk gününde birçok seçkin konuğu ağırladı. Davetliler, İsmet İnönü’nün Yaşamı, Mustafa Kemal Atatürk ve İsmet İnönü, Lozan Konferansı ve Antlaşması ve İsmet İnönü ve İç ve Dış Politika olmak Üzere dört bölüme ayrılan sergiyi dikkatli gözlerle inceledi. İnönü Vakfı arşivinden çıkan belge ve fotoğraflar ile yeni medya teknolojileri kullanılarak hazırlanan sergi büyük hayranlık uyandırdı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.