© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Galea’dan Nouma’ya Bakım

Galea’dan Nouma’ya Bakım

Galea Cilt Bakım ve Saç Tasarım Merkezi ünlü bir konuğu ağırladı. Eski Beşiktaşlı futbolcu Pascal Nouma cilt bakımı yaptırmak için Ankara’ya geldi. Bir arkadaşının tavsiyesi üzerine Ankara’ya gelerek cilt bakımı yaptıran Pascal Nouma yine sempatik tavırlarıyla ilgi odağı oldu. Galea Cilt Bakım ve Saç Tasarım Merkezi’nde cilt bakımı yaptırdıktan sonra stüdyoyu gezerek bilgi alan Pascal Nouma, Galea’yı çok beğendiğini ve bundan sonra bakımlarını Galea’da yaptıracağını söyledi. Galea’da bakım yaptıran müşterilerle de kısa bir sohbet gerçekleştiren Nouma daha sonra imza dağıttı.

[nggallery id=902]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.