Başa Dön

Gaja Roof’ta Görkemli Parti

blank

Gaja Roof’ta Görkemli Parti

Okuma süresi 1 dakika

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un 16.katında yer alan, Gaja Roof Restoran ve Gaja Sky Bar 11 Haziran gecesi gerçekleşen görkemli bir açılışla yaza merhaba dedi.

Boğaz’ın manzarasını en güzel perspektiften sunan modern ve minimalist bir tarzda döşenen Gaja Roof, dekordan, ikramlara kadar her detayı ile konuklarına romantik ve şık bir yaz gecesi yaşattı. Swissôtel The Bosphorus, İstanbul’un Fine Dining Restoranı Gaja Roof, nefes kesen manzarası, Chef Şef Philippe Bischoff’un hazırladığı birbirinden leziz ikramları ve DJ müzikleri ile 2015 yazına keyifli bir başlangıç yaptı.
Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, Genel Müdürü ve FRHI Hotels & Resorts Türkiye ve Doğu Avrupa Bölgesi Başkan Yardımcısı Gerhard Struger’in, ev sahipliğini yaptığı geceye; cemiyet, iş ve sanat hayatından çok sayıda ünlü isim katıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: