Başa Dön

Fransa Büyükelçiliği’nde Anlamlı Gece

blank

Fransa Büyükelçiliği’nde Anlamlı Gece

Okuma süresi 1 dakika

Yardım davetleriyle adını sıkça duyuran Ankara Uluslararası Yardım Derneği, Fransa Büyükelçiliği’nde gerçekleştirilen ve aralarında büyükelçilerin yanı sıra çok sayıda yabancı vatandaşın da yer aldığı bir yardım daveti düzenledi.

Fransa Büyükelçiliği’nde gerçekleşen Ankara Uluslararası Yardım Derneği Gecesi’nde farklı ülkelerin büyükelçileri DJ’lik yaparak geceye ayrı bir hava kattılar. Fransa Büyükelçisi Laurent Bili’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte davetliler kendileri için hazırlanan leziz ikramlardan tattılar. Farklı kıtaların mutfaklarından lezzetlerin de sunulduğu anlamlı davette, konuklar ilerleyen dakikalarda adeta kendilerinden geçerek dans ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.