Başa Dön

Frangoulis’den Muhteşem Konser

blank

Frangoulis’den Muhteşem Konser

Okuma süresi 1 dakika

Ankara Ticaret Odası Congresium Fuar Merkezi, Yunanistan’ın AB Dönem Başkanlığının başlaması dolayısıyla ünlü tenor Mario Frangoulis’in verdiği konsere ev sahipliği yaptı.

Sahne performansıyla izleyenlerden tam not alan Frangoulis, dinleyenleri kendisine hayran bıraktı.
Yunanistan’ın AB Dönem Başkanı olması nedeniyle düzenlenen konseri, AB Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu ile çok sayıda yabancı misyon temsilcisi de izledi. Oldukça beğenilen konseri, Ankara Devlet Opera ve Balesi ile Yunanistan’ın Ankara Büyükelçiliği düzenledi. Gecede konuşma yapan Yunanistan Büyükelçisi Kyriakos Loukakis ve ADOB Müdürü Aykut Çınar, iki ülke arasındaki dostluğa değindi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.