Başa Dön

FNSS’den Görkemli Balo

blank

FNSS’den Görkemli Balo

Okuma süresi 1 dakika

Türkiye’nin önemli savunma sanayii firmalarından FNSS’in geleneksel yılbaşı balosu Sheraton Otel’de düzenlenen şık bir balo ile kutlandı.

1000 kişiyi aşkın bir davetli grubunun katıldığı görkemli gece de konuklar şıklıkları ve zarafetleri göz kamaştırdı. Görkemli gecede konuşma yapan FNSS A.Ş CEO’su Nail Kurtoğlu personele ve onlarla birlikte baloya katılan aile üyelerine teşekkür etti. Usta aşçılar tarafından hazırlanan leziz yemeklerin ve hoş sohbetin renklendirdiği gecede iş hayatının stresinden uzaklaşan konuklar keyif dolu vakit geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.