© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Festivalde Mudo Rüzgarı

Festivalde Mudo Rüzgarı

Gençlerin alışverişte en çok tercih ettiği markalardan biri olan Mudo, on altı ilde Fanta Gençlik Festivali kapsamında gençlerle buluştu.

Gerçekleşen festivalde Tarkan ve Emre Aydın harika bir konsere imza atarken Mudo mobil mağazası da gençlerle bir araya geldi. Mobil tırı ile on altı ilde bulunan Mudo FTS64 birçok sürpriz ile festivale katılanların karşısındaydı. “Nereye istersem oraya” sloganı ile yola çıkan Mudo, gerçekleştirdiği “Best of the Fest” yarışması ile eğlencenin yanı sıra gençlere heyecanlı anlar yaşattı. Yarışmaya katılanlar Mudo FTS64 ürünleri ile oluşturdukları kombinasyonları profesyonel fotoğrafçıların çektiği kareler ile sosyal paylaşım sitelerinden birinde yayınladılar. Tarzını, stilini en çok beğendiren ilk üç kişi çeşitli ödüllerin sahibi oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.