Başa Dön

Fame Dans’ta 5. Yıl

blank

Fame Dans’ta 5. Yıl

Okuma süresi 1 dakika

Başkentin başarılı dans kulüplerinden Fame Dans 5.yılına özel şık bir gösteri düzenledi. Her yıl geleneksel olarak gerçekleşen gösteri, bu yıl da yoğun ilgi gördü.

Cüneyt Gökçer Sahnesi’nde gerçekleşen etkinlikte renkli görüntüler yaşandı. Gösteri türü olarak klasik bale, hip hop, caz gibi danslar gerçekleştirildi. Rengarenk görüntülerin yaşandığı sahnede en çok ilgiyi üç yaşında bale yapan minik gördü. Eğitmenlerin de dans ettiği gösteriyi seyirciler dikkatli gözlerle izledi. Alkış seslerinin yükseldiği salonda bol bol fotoğraf çekilip sosyal medya paylaşıldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.