© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Evliliğe Son Adım

Evliliğe Son Adım

Cemiyet hayatının önemli isimlerinden olan Neşe Yılmaz, Anse AVM içerisindeki Velo Weddings & Events’da ailesi ve yakın dostlarının davetli olduğu bir kına gecesi düzenledi.

Bayanlar kına gecesi için giydiği özel kıyafetler ile geceye renk kattılar. Etkinlik, hep bir ağızdan söylenen şarkılar ve misafirlere sunulan ikramlarla devam etti. Dans ve eğlencenin ardından gelin adayı Neşe Yılmaz’ın eline kına yakmayı ihmal etmedi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.