Başa Dön

Ersan Başbuğ’un Mutlu Günü

blank

Ersan Başbuğ’un Mutlu Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ankara cemiyet hayatının tanınan isimlerinden ve ES Styling’in sahiplerinden Sinem Gülseren Başbuğ, eşi Ersan Başbuğ için sürpriz bir doğum günü partisi düzenledi.

Ersan Bey’in, eşi Sinem Hanım’ın ve yakın arkadaşlarının katıldığı sürpriz doğum günü oldukça renkli görüntüler oluşturdu. Ünlü sanatçının şaşkın bakışları eşliğinde kendisine doğum günü sürprizi düzenleyen arkadaşları, Ersan Bey’i bu özel gününde yalnız bırakmadılar. Heyecanı ve mutluluğu yüzünden okunan Ersan Başbuğ, doğum günü pastasını kesip arkadaşlarıyla mutluluğunu paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: