Başa Dön

Erkekliğe İlk Adım

Erkekliğe İlk Adım

Okuma süresi 1 dakika

Ankara sosyal hayatının tanınan isimlerinden Esra Yılmaz’ın oğlu Mehmet Yiğit Esirgenç’in sünnet düğünü yakın aile dostlarının katılımıyla düzenlenen bir davetle kutlandı.

Sünnet düğününe Yılmaz Ailesi’nin yakın dostları, cemiyetin tanınan simaları ve çok sayıda davetli katıldı.Yılmaz Ailesi olarak Mehmet’in anneannesi Cemile Yılmaz ve annesi Esra Hanım, davetlileri etkinlik alanının girişinde karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergilediler. Arkadaşları ve palyoçolar ile eğlenip şarkılar söyleyerek keyifli anlar geçiren yakışıklı Mehmet Yiğit, davetlilerin huzuruna taht üzerinde geldi. Oldukça renkli geçen sünnet düğününde konuklar orkestranın hareketli parçaları ile keyifli dakikalar geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Bir Yorum Ekleyin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: