Başa Dön

ER-DO-DER DESTEKÇİLERİ YENİ YIL BALOSUNDA

blank

ER-DO-DER DESTEKÇİLERİ YENİ YIL BALOSUNDA

Okuma süresi 1 dakika

Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği’nin yeni yıl balosu Beşiktaş Four Seasons Hotel Istanbul at The Bosphorus’da gerçekleşti.
Minik kalplerin yaşamlarına umut olan Erken Doğan Bebekleri Yaşatma Derneği (ER-DO-DER) tarafından Beşiktaş Four Seasons Hotel Istanbul at The Bosphorus’da yeni yıl balosu düzenlendi. ER-DO-DER Yönetim Kurulu Başkanı Canan Göztepe ve dernek üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen davete sosyal yaşam dünyasından çok sayıda isim katıldı. Sunuculuğunu Burcu Esmersoy’un üstlendiği gecede ünlü sanatçılar Funda Arar ve Kubat sahne aldı. Davetliler ünlü şarkıcıların seslendirdikleri birbirinden güzel parçalarla eğlendi. Gecede kısa bir konuşma yapan Canan Göztepe derneğe destek veren tüm gönüllülere teşekkür etti. Davete eşi Özge Peker ile katılan Sedat Peker 100 bin liralık bağışta bulunurken gecenin sonunda derneğe destek veren isimlere teşekkür plaketi takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.