© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Epos 7 Sinema Tarihine Işık

Epos 7 Sinema Tarihine Işık

Ülkemizin en etkin derneklerinden Epos 7, Park Bosphorus Hotel’de cemiyet yaşamının seçkin isimlerinin katıldığı özel bir etkinlik düzenledi.

Kültür mirasımızın, gelecek nesillere ulaştırılması amacı ile kurulan Epos 7 Derneği, Park Bosphorus Hotel’de düzenlediği davette, sinemanın tüm geçmişine ışık tuttu. Davete, cemiyet hayatının önemli isimleri katıldı. CVK Hotels & Resorts bünyesi altında bulunan Park Bosphorus’un nostaljik atmosferinde gerçekleşen konferansta konuşmacı olarak Prof. Dr. Savaş Arslan, davetlilere sinema tarihini anlattı. Tarih ve kültür geçmişimize ışık tutan Epos 7 Derneği, bu konferansla birlikte kültür ve sanat alanındaki başarılarına bir yenisini daha ekledi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.