Başa Dön

Enpark’a Yoğun İlgi

blank

Enpark’a Yoğun İlgi

Okuma süresi 1 dakika

Ankara’nın önde gelen inşaat firmalarından Enpark, iş ve siyaset dünyasından pek çok önemli ismin yoğun katılım gösterdiği bir törenle yeni projesinin ilk ayağını gerçekleştirdi.

İnşaat sektörünün önemli firmaları arasında yer alan Enpark, Beytepe’deki yeni yerleşim alanlarının temelini düzenlediği bir törenle attı. İş ve siyaset dünyasından tanınan isimlerin ilgi gösterdiği tören oldukça yoğun bir katılımla gerçekleşti. Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Salih Bezci’nin de katıldığı törende Bezci, projenin Ankaralılar’a hayırlı uğurlu olmasını diledi. Etkinliğe katılanlar ilk olarak firmanın tanıtım ofisinde bulunan projenin maket şeklini inceledi. Ardından projenin mimarı ve Enpark Yönetim Kurulu Üyesi Gürkan Demirci projeyle ilgili konuklara sunduğu bir seminerle konutlar hakkında bilgilendirme konuşması yaptı. Bu konuşmanın ardından Enpark ortakları, şantiye alanında bir araya gelerek yapılacak konutların ilk temelinin atılması için bir araya geldi. Böylelikle oldukça yoğun ilgi gören proje için ilk somut adım atılmış oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.