© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Engelsiz Yarınlar İçin Koştular

Engelsiz Yarınlar İçin Koştular

Serebral Palsili Çocuklar Derneği(SERÇEV)tarafından hastalıkla ilgili farkındalık oluşturmak adına bir koşu organize edildi.

Serebral Palsili Çocuklar Derneği hastalıkla ilgili farkındalık oluşturmak için Eymir Gölü kenarında bir koşu düzenledi. Katılımcıların bilet alarak çocuklara tekerlekli sandalye alınmasına katkı sağladığı organizasyona katılanlar arasında, ünlü oyuncu Mert Fırat da vardı. Hastalıkla ilgili toplumdaki farkındalığı artırmak amacıyla düzenlenen etkinlikte halk oyunları gösterisi ve yüz boyama gibi bir çok eğlenceli aktivite de vardı. Görsel sponsorluğunu Ajans814’ün üstlendiği etkinlikte Serebral Palsili çocuklar palyaço gösterisi ile unutamayacakları bir gün yaşadılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.