Başa Dön

En Tatlı Yarışma

blank

En Tatlı Yarışma

Okuma süresi 1 dakika

Başkent’in tatlı markası olarak adını her geçen gün daha da duyuran Very Cupcake “Lezzetini Sen Yarat” yarışmasıyla önemli bir projeye daha imza attı.

Very Cupcake “Lezzetini Sen Yarat” yarışmasıyla Cepa AVM’de önemli bir projeye imza attı.Yarışmaya, kendilerine özel tariflerle 1000’in üzerinde yarışmacı katıldı. Halk oylaması sonucunda finale kalan beş yarışmacı Cepa AVM’de gerçekleşen organizasyonla jüri karşısına geçti. Jüri üyeleri arasında Very Cupcake Marka Yaratıcısı Şef Banuhan Özyurda’nın yanı sıra ünlü müzisyen ve oyuncu Melih Görgün, VIA Reklam Ajansı CEO’su Ongun Özdemir, MAG Dergi Editörü Beril Çavuşoğlu,

Peperoncino Restoranlar’ının sahibi ünlü şef Daniel Evangelista yer aldı.

Jüri üyeleri arasında birinci olan yarışmacı, Boyner’den 1000 TL’lik hediye çeki alırken, tarifini verdiği cupcake de Very Cupcake mağazalarında satışa sunulma imkanı yakaladı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: