Başa Dön

En Pırlanta Anne Günü

blank

En Pırlanta Anne Günü

Okuma süresi 1 dakika

Ülkemizin önde gelen mücevherat markalarından Zen Pırlanta’nın Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Güzeliş özel bir etkinliğe ev sahipliği yaparak Anneler Günü için şık bir davet düzenledi.
Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinin yoğun ilgi gösterdiği davet, Zen Pırlanta’nın Akamerkez mağazasında gerçekleştirilid. Davetliler yaz sezonu için hazırlanan pırlantaların renkli taşlarla ve pembe altınlarla hayata geçirilen tasarımları yakında inceleme fırsatı yakaladılar. Anneler Günü davetine katılan konuklar “En Pırlanta Anne” olarak objektiflere poz verdiler. Davette bol bol sohbet eden hanımlar bu keyifli günün tadını doyasıya çıkardılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.