Başa Dön

En İyi Tasarımlar Ödüllendirildi

blank

En İyi Tasarımlar Ödüllendirildi

Okuma süresi 1 dakika

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde Türkiye İhracatçılar Meclisi iş birliğiyle ve Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizatörlüğü katkısıyla bu yıl sekizinci kez düzenlenen Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması ödül töreni Sütlüce’deki Lazzoni Hotel’de gerçekleşti.

Ekonomi Bakanlığı koordinatörlüğünde, Türkiye İhracatçılar Meclisi iş birliğiyle Orta Anadolu İhracatçı Birlikleri (OAİB) organizatörlüğü ve İstanbul, Ege ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri’nin katkısıyla sekizincisi düzenlenenen “Ulusal Mobilya Tasarım Yarışması”nın ödül töreni gerçekleştirildi. Bu sene 961 kişinin tasarımlarıyla başvuruda bulunduğu yarışmada yirmi yedi tasarımcı ödüllendirildi. Türkiye’de düzenlediği ilk yıldan bu yana tasarımcıların ilgisini en fazla çeken yarışmada ödüllü tasarımlar Prof. Önder Küçükerman, Reşit Soley, Aziz Sarıyer, Jan Nahum, Mustafa Toner, Kaan Dericioğlu, Ahmet Kaleli, Didem Çapa, Fatih Kıral, Murat Armağan ve Renan Gökyay tarafından belirlendi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: